O Nas

Firma

Jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "RADOMAR" istniejemy na rynku od 1997. Produkcją kiszonek zajmujemy się jednak zdecydowanie dłużej – wcześniej firma funkcjonowała jako gospodarstwo rolne.

Produkcja kwaszonek to tradycja rodzinna którą zamjujemy się od wielu lat, co pozwoliło na dopracowanie receptur, dzięki którym nasze produkty cechują się wyśmienitym smakiem oraz doskonałą jakością.

Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością i spełniały oczekiwania konsumentów. Dlatego też produkcja kwaszonek prowadzona jest zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Jesteśmy także w trakcie wdrażania systemu HACCP, który gwarantuje najwyższe standardy produkcji kwaszonek.

Nasze Produkty

Nasze produkty są kiszone tradycyjnymi, naturalnymi metodami bez dodawania sztucznych, chemicznych środków. Nasze surowce pochodzą od sprawdzonych, współpracujących z nami od lat gospodarstw rolnych oraz kontrahentów, dlatego też mamy gwarancję iż są one zawsze wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia konsumentów.